Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Кафедра дошкільної освіти

Графік проведення консультацій на I семестр

(для студентів денного відділення)

 

№ п/п

П.І.Б.

Дні тижня

Час

Електронна пошта

1

Ковшар О.В.

Понеділок

14:20-15:40

[email protected]

2

Коломоєць Т.Г.

Вівторок

09:30-10:50

[email protected]

3

Бадіца М.В.

П’ятниця (чис.)

11:20-12:40

[email protected]

4

Іншаков А.Є.

Середа (знам.)

14:20

[email protected]

5

Іншакова І.Є.

Четвер (чис.)

14:20

[email protected]

6

Сіденко Ю.О.

Понеділок

14:00

[email protected]

7

Суятинова К.Є.

Четвер (знам.)

14:20-15:30

[email protected]

8

Чулошнікова М.О.

П’ятниця (чис.)

12:50-14:20

[email protected]

9

Бойко С.П.

Середа

11:20-12:40

[email protected]

10

Древняк Л.П.

Вівторок (чис.)

14:20-15:40

[email protected]

11

Штурко Г.І.

Четвер

12:50-14:20

[email protected]

12

Куц К.М.

П’ятниця (чис.)

16:10-17:30

[email protected]

13

Штепа Л.Г.

П’ятниця

16:10-17:30

[email protected]

14

Кулінка Ю.С.

П’ятниця

14:20-15:40

[email protected]

15

Курєнкова А.В.

Вівторок

14:20-15:40

[email protected]

16

Бондаренко Ю.В.

Понеділок

12:50-14:20

[email protected]

 

Кафедра дошкільної освіти

Графік проведення консультацій на I семестр

(для студентів заочного відділення)

 

№ п/п

П.І.Б.

Дні тижня

Час

Електронна пошта

1

Ковшар О.В.

Понеділок

14:20-15:40

[email protected]

2

Коломоєць Т.Г.

Вівторок

09:30-10:50

[email protected]

3

Бадіца М.В.

П’ятниця (знам.)

11:20-12:40

[email protected]

4

Іншаков А.Є.

Середа (чис.)

14:20

[email protected]

5

Іншакова І.Є.

Четвер (чис.)

14:20

[email protected]

6

Сіденко Ю.О.

Понеділок

14:00

[email protected]

7

Суятинова К.Є.

Четвер (чис.)

14:20-15:30

k9781[email protected]

8

Чулошнікова М.О.

Понеділок (знам.)

09:30-10:50

[email protected]

9

Бойко С.П.

П’ятниця

11:20-12:40

[email protected]

10

Древняк Л.П.

Вівторок (знам.)

14:20-15:40

[email protected]

11

Штурко Г.І.

П’ятниця

12:50-14:20

[email protected]

12

Куц К.М.

П’ятниця (знам.)

16:10-17:30

[email protected]

13

Штепа Л.Г.

П’ятниця

16:10-17:30

[email protected]

14

Кулінка Ю.С.

П’ятниця

14:20-15:40

[email protected]

15

Курєнкова А.В.

Вівторок

14:20-15:40

[email protected]

16

Бондаренко Ю.В.

Понеділок

12:50-14:20

[email protected]

9082

 

15891
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31