Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Наша випускниця, переможниця всеукраїнської олімпіади з дошкільної освіти, нині кореспондент телекомпанії "ДНІПРО" Яна Богославська в день журналіста отримала нагороду від президента. 

19504

Раді презентувати 13 випуск збірника наукових і науково-методичних праць "Наукові здобутки студентів з дошкільної освіти".

Вашій увазі пропонуються статті що висвітлюють теоретичні та практичні проблеми освітнього простору закладів дошкільної освіти. Збірник стане в нагоді студентам спеціальності «Дошкільна освіта», викладачам вищих навчальних педагогічних закладів, працівникам галузі дошкільної та загальної освіти, а також усім тим, хто цікавиться сучасним станом розвитку дошкільної освіти.

19478

Кафедра дошкільної освіти вітає всіх з Днем вишиванки та долучається до загального флешмобу. Засідання кафедри сьогодні відбулось в піднесеному настрої!

У садку нас попросили всіх до свята
Вишиванку з дому взяти.
Зранку ми її попрасували,
акуратно із собою взяли.
Одягнули у садку й закружляли у танку!

19318

Студенти групи СО-18 взяли участь в святкуванні Дня вишиванки. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Відзначимо День вишиванки разом!