Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

Підготовка бакалаврів за ОП «Професійна освіта (Сфера обслуговування)» на факультеті педагогічної освіти зумовлена трансформацією та вдосконаленням індустрії гостинності у місті та області.

Попередньою умовою реалізації ОП стало визначення її затребуваності на ринку освітніх послуг та поява сучасних закладів готельно-ресторанного господарства та сфери готельно-ресторанного обслуговування у місті та області з активним розвитком промислового туризму. З цих позицій ОП дає можливість отримати якісну вищу освіту у КДПУ зі спеціальності 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування), забезпечує фундаментальну теоретичну та практичну підготовку для виконання професійних завдань у невизначених і швидко змінюваних умовах.

Університет, маючи достатній науково-педагогічний потенціал, належну базу, за допомогою сучасних підходів, методів, технологій навчання спроможний підготувати висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців, які задовольнять зрослу потребу у викладачах професійної освіти та фахівцях сфери обслуговування і будуть користуватися постійним попитом у регіоні та в Україні відповідно до вимог ринку праці інформаційного суспільства.

Освітня програма орієнтована на розвиток загальних і професійних компетентностей в галузі професійної освіти та сфери обслуговування, що відповідають сучасному розвитку ринкової економіки. Особливістю програми є те, що вона спрямована на опанування сучасними технологіями розвитку індустрії гостинності, функціональними особливостями закладів готельно-ресторанного господарства та відкриття власного бізнесу у сфері обслуговування.

 

25204
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31