30 серпня 2024 року з дотриманням усіх безпекових вимог у режимі онлайн відбулося перше в новому навчальному році засідання Вченої ради Криворізького педагогічного. Про питання, які стояли на порядку денному, дізнавався прес-центр.

На засіданні були присутні представники ректорату та керівники факультетів, кафедр, структурних підрозділів університету. Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко привітав учасників засідання з початком нового навчального року, висловив впевненість у подальшій плідній роботі колективу, який гідно тримає освітній та культурний фронт міста й області.

«Щиро дякую кожному члену нашого великого згуртованого колективу за внесок у нашу Перемогу, самовіддану працю в надскладних умовах воєнного часу, гідне представлення української науки на міжнародному рівні, всебічну підтримку колег та здобувачів вищої освіти, волонтерські та благодійні заходи. Дякую за сумлінність, злагодженість та вмотивованість! Пам’ятаймо, що новий навчальний рік — це ще один рік боротьби, який наближає нас до Перемоги. Наші пріоритети залишаються незмінними: це допомога Збройним Силам України, надання якісних освітніх послуг, розвиток української науки, культурно-мистецька діяльність. Бажаю всім нових переможних звершень!», — підкреслив Ярослав Владиславович.

У доповіді ректора про результати роботи колективу у 2023-2024 навчальному році та завдання на 2024-2025 навчальний рік було висвітлено результати акредитацій освітніх програм, наголошено на важливості високої публікаційної активності, підкреслено досягнення КДПУ, зокрема високі місця в рейтингах закладів вищої освіти, акцентовано на особливостях освітньої діяльності в дистанційному форматі та оновленні системи управління електронними навчальними курсами КДПУ на платформі MOODLE. Доповідач детально зупинився на різних напрямах роботи університету: науковій діяльності, зокрема індексації публікацій та участі в конференціях, благодійній, волонтерській діяльності, профорієнтаційній роботі, підтримці матеріально-технічної бази КДПУ на належному рівні.

Під час засідання Вченої ради було затверджено План роботи на 2024-2025 навчальний рік, нові освітні програми й навчальні плани та зміни до освітніх програм і навчальних планів підготовки бакалаврів 2023 року набору, а також ліміт стипендіатів з-поміж осіб, які зараховані на перший рік навчання 2024 року, та перелік вибіркових дисциплін другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2024-2025 н. р.; повідомлено про зміст Наказу № 329 від 28 серпня 2024 року «Про організацію освітнього процесу у 2024-2025 навчальному році».

Серпень 2024