Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Нерозривний зв’язок Криворізького педагогічного із загальноосвітніми навчальними закладами реалізується у багатьох проявах - це і Дні відкритих дIMG 2984146f2865a46da19fd154455eb830 Vверей, безкоштовні курси для школярів, практики для студентів, моніторингові тестування, курси підвищення кваліфікації для вчителів - можна ще довго перелічувати. І дуже природньо, коли знаходяться нові прояви - суспільство постійно змінюється, приходять нові люди, з’являється нове бачення звичних речей.

Так сталося і 22 березня 2018 року, коли в гості до Криворізького педагогічного просто і по-родинному, без пошуку  святкових дат прийшли колишні випускники фізико-математичного, а нині - вчителі Криворізької загальноосвітньої школи № 51 (на фото - Новікова Анна Сергіївна) зі своїми учнями.

Мета заходу проста і зрозуміла - спонукати учнів до науково-дослідницької діяльності у царині фізики, астрономії, інформатики, математики.

Висновки учнів однозначні: Криворізький педагогічний - це науково, перспективно, видовищно і захопливо!

Як це було - дивіться на фото.

MyCollages

MyCollages 1