Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Вже традиційно після посвяти першокурсників у студенти та козацьких забав у актовому залі Криворізького педагогічного велелюдно - ще б пак, адже Бал першокурсника!

Провідним гаслом цьогорічного свята стало потужне "Together" - ми єдина родина, на цьому наголосив і ректор Криворізького державного педагогічного університету, доктор філософських наук, професор Шрамко Ярослав Владиславович, який додав, що наші студенти, окрім того, що дуже розумні, ще й надзвичайно талановиті.

Під час свята зі сцени лунали потужні меседжі:

- Людину з педагогічного забрати можна, а педагогічний з людини - ні.

- Є така нація - студенти, живий і чудовий народ.

- Педагогічний - це наш дім.

- Ми обираємо долю самі і жодних претензій до неї немає.

- Студентво - чарівна пора, час надзвичайної енергії, позитивного заряду, вміння досягати максимальних результатів у найкоротші строки.

Щирість емоцій під час виступів зашкалювала, ми переконались, що наші студенти і танцюють, і співають, щоправда, не бачили, як хрестиком вишивають, але, впевнені, що ще все попереду:).

Так, сцена Криворізького педагогічного відкрила безліч талантів, віримо, що нинішні першокурсники ще здивують нас своєю багатогранністю.

З любов’ю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.