Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

Зовсім скоро стартує вступна камапанія у виші України. Цьогоріч вона, нажаль, відбувається в умовах війни, але Криворізький педагогічний переймається майбутнім нашої країни, де ознозначно будуть необхідні висококваліфіковані фахівці. Наприкінці травня на факультеті іноземних мов, силами викладачів кафедри та деканату факультету було організовано профорієнтаційний захід "Перекладач - професія майбутнього", на який було запрошено потенційні абітурієнти та їх батьки.

img7

На зустрічі д-р філол. наук, доц. М. В. Варданян, викладачі та студенти кафедри перекладу та слов’янської філології розповіли про перспективи й переваги навчання на перекладацькій спеціальності, проо собливості вступу та перебіг навчання.

img19

Організатори зустрічі розуміють, що не всі бажаючі мали можливість долучитися через війну в наший країні, тому із записом зустрічі можна ознайомитися на Youtube-каналі КДПУ за покликанням.

Зробіть свій вдалий вибір майбутнього фаху разом із Криворізьким педагогічним!

19467