Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Кафедра туризму та економіки постійно залучає студентів нашого університету до наукової роботи, результатом якої є написання наукових робіт, статей, тез. Протягом першого семестру 2020-2021 н. р. студенти різних факультетів нашого університету здійснювали теоретичні пошуки, проводили певні економічні дослідження та робили висновки стосовно сучасного стану та перспектив розвитку української економіки. Результати їх досліджень були обговорені та оприлюднені у збірці «Наука і вища освіта»: тези доповідей XXIX Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених» м. Запоріжжя, 11 листопада 2020 р. Конференція відбулася в режимі он-лайн на базі Класичного приватного університету.

Керівником наукової роботи і наукових публікацій студентів виступила старший викладач кафедри туризму та економіки Братченко Людмила Євгеніївна. До збірки увійшли одноосібних тез 11 студентів різних факультетів і спеціальностей КДПУ:

1. Реформи в Україні – це зміни на краще. (Донецький Ілля, студент ФМФ, МІ-18).

2. Проблеми та перспективи розвитку менеджменту в сучасних українських реаліях. (Божок Юлія, студентка факультету мистецтв, гр. ХХК-18).

3. Конкурентоспроможність в умовах глобалізації політики держави. (Міхайлова Яна, студентка ФМФ, 10-18).

4. Економічні кризи та їх вплив на економічний розвиток країн. (Дзигарська Наталя, студентка ФМФ, МІ-18).

5. Шляхи подолання інфляції в Україні. (Мєхтієва Аміна, студентка факультету мистецтв, гр. ОМ-18).

6. Проблеми несплати податків в період карантинних обмежень в Україні. (Тресцова Аліна , магістр 1-го року навчання, ГТІ, ГОЕ-15).

7. Фактори впливу на масштаби ухилення від оподаткування та як цьому запобігти. (Кушнерук Катерина - студентка ГТІ, гр. ГОЕ-18).

8. Економічний аналіз функціонування тіньового сектору економіки України. (Семенко Оля, студентка ФМФ, МІ-18).

9. Соціально-економічні фактори формування способу життя молоді на прикладі Дніпропетровської області (Каращук Єлизавета -  магістр 1- го року навчання факультету ГТІ, ГОЕм – 15).

10. Економічний та національний шок, викликаний проблемами карантину. (Щур Катерина, студентка ФМФ, МІ-18).

11. Вплив коронавірусу на роботу туристичної галузі. (Архипова Анастасія- магістр1-го року навчання, ГТІ, ГОЕм-15).

Посилання на збірник праць: https://drive.google.com/file/d/1NtrPqedcolFD02tGVjhZqUKnoPQ2gAhf/view