Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Викладачі кафедри Шиян Д.В. і Остапчук І.О. прийняли участь у написання колективної монографії "Тенденції розвитку міжнародного туризму в сучасних умовах глобалізації" у секції  2. Особливості розвитку туристичної індустрії в Україні і в світі. Назва публікації "Особливості розвитку екологічного туризму у м. Кривий Ріг"

Колективна монографія  видана польським академічним видавництвом Вищої школи управління і адміністрації в м. Ополє, Польща.

https://www.wszia.opole.pl/. Ця колективна монографія опублікована в рамках проведення Міжнародної наукової інтернет-конференції «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ПОСЛУГ», яка відбулась 8 травня 2020 року.

Конференція була організована декількома ВНЗ: Вища школа управління і адміністрації в Ополє, Бердянський державний педагогічний університет (Україна), ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Україна), Інститут дослідження просторового розвитку (Україна), Національний транспортний університет (Україна).

Участь в конференції і монографії підтверджено сертифікатами, та проведенням самої конференції.

12091