Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

27 листопада на базі кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція "ТУРИЗМ У ХХІ СТОЛІТТІ: ВИКЛИКИ ТА РЕАҐУВАННЯ".

Основною темою конференції стало обговорення формування інновацій в туризмі та їх впровадження у практику роботи туроператорів під час світової кризи у туризмі, що викликана світовою пандемією коронавірусу. Також розглянуті питання підготовки фахівців для сфери туризму, зміст дуальної вищої освіти у туризмі.

У конференції взяли участь викладачі кафедри туризму та економіки КДПУ - доценти Володимир Казаков та Вікторія Пацюк. До конференції ними була подана робота під назвою: "ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ПОДОРОЖЕЙ УКРАЇНОЮ У ФОРМАТІ КЕМПІНГОВИХ ТУРІВ". Викладачі поділился досвідом створення турпродукту нового формату у посткарантинний період розвитку внутрішнього туризму в літній сезон 2020 року.

Під час роботи конференції відбувся виступ викладачів кафедри.

Конференція відбулася у дистанційному режимі, на платформі ZOOM.

Безымянный Screenshot 20201127 103612 Zoom
Screenshot 20201127 103723 Zoom 20200815 171142 копия