Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

22-го грудня 2020 рок викладач кафедри туризму та економіки Альона Петрова у прийняла участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: роль оцінювання якості викладання та навчання в процесі акредитації».

Зустріч відбулась на платформі Zoom, де приймало участь понад 230 викладачів, здобувачів вищої освіти, працівників ЗВО, наукових установ, представників МОН України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, та члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+. Додатково, протягом доби Facebook трансляцію переглянуло понад 3000 користувачів.

З вітальним словом до учасників звернулись: Олег ШАРОВ, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України; Ніколас ТОМАС, директор Британської Ради в Україні; Василь КРЕМЕНЬ, Президент Національної академії педагогічних наук України; Леонід ГУБЕРСЬКИЙ, в.о. ректора, Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Сергій КВІТ, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС).

Під час заходу учасники прослухали ряд презентацій щодо: Римської Міністерської конференції ЄПВО 2020; досягнень, викликів та перспектив провадження Болонського процесу в України 2005-2020 рр.; а також використання Болонських інструментів та підходів у викладанні та навчанні.

Цікавими були панельні дискусії щодо:

- удосконалення якості викладання і навчання через проекти, мережі, системи професійного розвитку;

- важливості ролі викладання і навчання для якості ВО;

- інформаційного менеджменту як складової забезпечення якості у ВО та інструментів вимірювання для оцінювання якості.

Конференцію у записі можна також переглянути за посиланням https://youtu.be/0Oyx0woZ8ZI