Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії
  1.   Участь у конференціях:

Статус конференцій (міжнародні, всеукраїнські тощо)

Прізвище, ім’я, по-батькові викладача (-ів)

Назва конференції

Казаков Володимир Леонідович

Міжнародна конференція: ERIH Annual Conference 2017. TOPIC: «Industrial Tourism: Linking the past with the present and future». Форма участі – виступ на тему: «Іndustrial tourism in Кryvyi Rih (Ukraine) – connection of times in one place».

20-22.09.2017

м. Копенгаген (Данія)

Казаков Володимир Леонідович

Криворізький національний університет. Міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства». Форма участі – виступ на тему: «Промислові революції в Кривбасі».

24-26.05.2017

Казаков Володимир Леонідович

Криворізький державний педагогічний університет. Міжнародна науково-практична конференція «Професійна педагогіка і андрагогіка: актуальні питання, досягнення та інновації». Форма участі – виступ на тему: «Промисловий туризм як платформа для переходу від індустріальної до постіндустріальної моделі розвитку».

20-21.11.2017

Казаков Володимир Леонідович, Ярков Сергій Валерійович

VII Міжнародна конференція з урбаністичної географії посткомуністичних країн CATference: «The 7th international urban geographies of post-communist states conference: A view on cities from elsewhere». Форма участі - виступ на тему: «Can industrial tourism change the face of Kryvyi Rih?»

26-29.09.2017

м. Київ-Дніпро- Кривий Ріг.

Остапчук Ірина Олександрівна

23 – 24.03.2017

м. Гомель, (Білорусь)

Лакомова Олена Йосипівна

II Міжнародна науково-практична конференція «Фундаментальні та прикладні дослідження: сучасні науково-практичні рішення і підходи

10 березня 2017

Баку – Ужгород – Дрогобич

Лакомова Олена Йосипівна

20-21 листопада 2017

Кривий Ріг

Шипунова Віра Олександрівна

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток науки нового тисячоліття»

1-22 квітня 2017

Ужгород

Пацюк Вікторія Сергіївна

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція " Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України"

6-7 квітня 2017

Кропивницький

1.  Участь у виставках:

Статус виставок (міжнародні, всеукраїнські тощо)

Назва виставки

Казаков Володимир Леонідович

Міжнародна туристична виставка. Форма участі – презентація «Туристичний потенціал Кривого Рогу».

24-26.02.2017

м. Вроцлав (Польща).

Казаков Володимир Леонідович

Міжнародна туристична виставка: 25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018. Форма участі – презентація «Промисловий туризм Кривого Рогу».

4-6.10.2017

м. Київ

Казаков Володимир Леонідович

Міжнародна туристична виставка: «ТурЕКСПО». Форма участі – презентаці «Промисловий туризм Кривого Рогу».

18-19.10.2017

м. Львів

Участь у форумах

Назва форуму

Казаков Володимир Леонідович

«Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій». Форма участі – виступ на тему «Кращі екскурсійні маршрути Кривим Рогом, кращі тури до Кривого Рогу»

08-09.09.2017

Казаков Володимир Леонідович

«Туристичний бізнес-форум. Форма участі – виступ на тему: «Найбільш атрактивні об’єкти Кривого Рогу для «Індастріал-туру». Участь у круглому столі з питання розробки національного маршруту індустріального туризму.

16-17.11.2017

м. Запоріжжя

Пацюк Вікторія Сергіївна

«Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій». Форма участі – модерація секції «Презентація світового досвіду розвитку промислового туризму»

08-09.09.2017

м. Кривий Ріг

Виконання плану підвищення кваліфікації (стажування та інші форми):

по-батькові

Назва установи, кафедри, де підвищили кваліфікацію

Терміни

Форми

Остапчук Ірина Олександрівна

Курси екскурсоводів, Всеукраїнська асоціація гідів

жовтень-грудень 2017

Задорожня Ганна Михайлівна

Курси інформаційно-комунікативних технологій, КДПУ

Квітень-травень 2017

Навчальні курси

Засідання наукової ради при департаменті туризму та курортів

Міністерства економічного розвитку України:

Форма участі

Казаков Володимир Леонідович

Виступ на тему: «Промисловий туризм, як основа створення нової туристичної дестинації (на прикладі Кривого Рогу)».

м. Одеса, Одеський національний економічний

університет

Казаков Володимир Леонідович

Виступ на тему: «Роль європейської організації ЕRIH у розвитку промислового туризму та перспективи входження України до її структури».

Грудень 2017 р

м. Київ

Відомості про науково-дослідницьку роботу та інноваційну діяльність молодих учених (до 35 років):

по батькові

Рік народження