Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

23 жовтня 2020 року викладачі кафедри туризму та економіки Вікторія Пацюк і Володимир Казаков взяли участь у практичному семінарі для DMO другої серії воркшопів з розробки туристичних продуктів для всіх регіонів України.

Викладачі були запрошені в якості місцевих експертів з розвитку регіонального внутрішнього туризму та розробки туристичного продукту в Кривому Розі.

Семінар проводився НТОУ - Національною туристичною організацією України під головування президента Івана Ліптуги та за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках комплексної програми підтримки туристичного сектору в Україні.

Семінар проводили експерти НТОУ:
Mathias Brandt - Міжнародний експерт, радник НТОУ з питань побудови системи DMO в Україні;
Maria Yukhnovets - Президент Association of Incoming Tour Operators of Ukraine, керівник MICE і інкамінг напрямки в Sputnik Kyiv DMC;
Ivan Liptuga - Президент National Tourism Organization of Ukraine, голова ТК169 стандартизації у сфері туризму.

Навесні і влітку ними вже проводилися воркшопи з інституційного посилення регіональних організацій управління дестинації (DMO). Під час роботи на цих воркшопах, спільно з представниками всіх областей України були визначені межі територій з туристичним, ресурсним і інфраструтктурнім потенціалом, які потребують консолідації на місцях всіх зацікавлених сторін для створення локальних туристичних організацій (Локальні DMO). Так, потенційно, в 25 регіонах має в перспективі бути створено 120 локальних туристичних організацій, що стане основою нового децентралізованого підходу до управління туризмом в країні відповідно до перспективного плану формування територій громад.

Подальша робота спрямована на наповнення дестинацій конкретними і конкурентними туристичними продуктами, які зможуть узяти в роботу туристичні оператори.

У семінарі взяли участь численні обласні та міські адміністрації, ОТГ, регіональні та потенційні локальні DMO взяти участь у наступній серії майстер-класів під назвою "250 конкурентоспроможних туристичних продуктів України".

122663102 10215485574607497 6932020513232307810 o
изображение viber 2020 10 23 14 49 07