Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

З 20 вересня й по 30 листопада 2021 року на базі міжнародної освітньої платформи Kampster відбулися онлайн-курси навчання з інтернет-маркетингу.

Kampster – це інтерактивна онлайн-академія, де ви можете легко отримати знання та розвинути навички, необхідні для досягнення професійних цілей та задоволення вимог ринку – і найефективнішим способом. Платформа Kampster містить орієнтовані на ринок і найбільш продавані онлайн-курси, знання та навички, які були перевірені експертами та перевірені понад 200 000 учасників!

Від кафедри навчання пройшла Олена Коровіна - кандидат економічних наук, доцент. Це надзвичайно добре і ефективне підвищення кваліфікації із сучасного напряму в маркетингу. Олена Коровіна відвідувала курси Інтернет-маркетинг, які складалися з 42 уроків, перевірок знань і всього 50 навчальних годин.

Курси складалися з наступних навчальних блоків:

• Вступ до інтернет-маркетингу
• Ключові елементи інтернет-маркетингу