Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Шановний абітурієнте!

Спеціальність 242 Туризм на базі Криворізького педагогічного була відкрита у 2014 році. У нас здобути вищу освіту з туризму можна як на бюджетній, так і контрактній основі. Аби отримати бюджетне місце на спеціальність 242 Туризм, середній бал абітурієнта повинен бути достатньо високим. Так, у 2021 році він становив 186,2 бала.

Для навчання за контрактом достатньо мати бали за три сертифікати набагато нижчі – від 100 і вище. Нагадаємо, що необхідні сертифікати: 1) з української мови і літератури, 2) з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська – на ваш вибір), 3) з будь-якого іншого предмета на ваш вибір (історія України, або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія).

Навчання за контрактом – це опанування усіх дисциплін у такій же формі, змісті та обсягах, як і на бюджетній основі. Відмінність одна: студент, який навчається за контрактом, оплачує навчання за власний кошт.

Через це розмір оплати – важливий чинник, який впливає на вибір навчання за контрактом. Ми зібрали та систематизували офіційні та оприлюднені на сайтах різних закладів вищої освіти дані щодо розміри оплати навчання за контрактом по місту, Дніпропетровській області та найближчих регіонів до Кривого Рогу.

Вартість навчання у 2021 році на спеціальності 242 Туризм у більшості закладів вищої освіти України коливалася від 35000 грн. до 12000 грн. за рік. Порівняння чисел наведено у таблиці та діаграмі.

Вартість навчання за спеціальністю 242 Туризм у деяких ЗВО України

ЗВО

Вартість навчання у 2021 року, грн.

Університет імені Альфреда Нобеля

34 950

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

32 900

Київський торговельно-економічний університет

30 950

Університет митної справи та фінансів

30 635

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

27 690

Київський університет туризму, економіки і права

25 400

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

22 950

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

22 010

Миколаївський національний аграрний університет

21 180

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

20 800

Криворізький державний педагогічний університет

19 950

Національний університет «Запорізька політехніка»

19 100

Дніпровський гуманітарний університет

15 700

Полтавський університет економіки і торгівлі

15 930

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика (м. Миколаїв)

12 000

Порівняємо вартість навчання за спеціальністю 242 Туризм серед ЗВО Дніпропетровської області. Так, в Університеті імені Альфреда Нобеля, у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» вартість навчання коливається у межах від 34950 грн. до 20800 грн. за рік (див. табл.). На їхньому тлі Криворізький державний педагогічний університет й справді виглядає найбільш привабливо. КДПУ надає найбільш сприятливі за ціновою політикою умови навчання на контрактній основі, а це ще множиться на фах викладачів-практиків випускової кафедри туризму та економіки.

Порівняємо ціни на контрактне навчання за спеціальністю 242 Туризм серед криворізьких ЗВО. Спеціальність 242 Туризм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у місті Кривому Розі є на базі Криворізького державного педагогічного університету та Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського. Порівнюємо числа: вартість навчання з 2021/2022 навчального року в КДПУ складає 19950 гривень на рік, в ДОНУЕТ –27690 грн. за рік. Тут також бачимо фінансові переваги подання документів на спеціальність 242 Туризм за контрактом саме до КДПУ. Криворізький педагогічний пропонує доволі демократичні розміри плати за навчання, яке забезпечує досвідчена команда практиків у сфері туризму, викладачів профільної кафедри туризму та економіки.

Вартість навчання у ЗВО в інших регіонах, які найближче розташовані до Кривого Рогу, можна подивитися у таблиці.

Найбільш оптимальна вартість у ринкових умовах у співвідношенні «ціна»-«якість» пропонується у Криворізькому державному педагогічному університеті. Вона у 2021 році склала лише 19950 грн. на рік, або 1995,0 грн. на місяць, або 66,0 грн. на день. Що краще: за 66,0 грн. на день випити філіжанку кави з бубликом, навіть не з тістечком, чи отримати потужні знання та через чотири роки забрати бакалаврський диплом фахівця з туризму? Питання риторичне. Крім теоретичних знань, наші студенти отримують і важливі практичні навички, які надають досвідчені викладачі-практики. Студенти не тільки слухають лекції, але з викладачами йдуть до цікавих туристичних місць, їздять у цікаві подорожі. Навчальні та виробничі практики відбуваються у різних формах: це і туристичні походи з наметами, і сплави річками на байдарках, і робота в туристичних агенціях. Можливості різноманітні! Багато випускників КПДУ спеціальності 242 Туризм працюють у туристичних агентствах менеджерами та вже розпочали власний туристичний бізнес.

Вибір за вами!!!

В. Казаков, О. Коровіна, Л. Бондаренко

20200525 173354 копия

18116
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша