Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

4 грудня 2021 року для зареєстрованих учасників відбувся другий день роботи хакатону вугледобувних міст України. В цей день була реалізована публічна програма хакатону.

Організаторами виступили: Хаб інновацій для міст СИНХРО ПРОСТІР та Український союз промисловців та підприємців. Діяльність хабу інновацій для міст СИНХРО ПРОСТІР (СП) спрямована на допомогу містам у вирішенні актуальних проблем та викликів інноваційними проєктами команд різних фахівців, стартапів та бізнесу. Для цього СП проводить унікальні урбан-хакатони, власні програми та заходи, а також впроваджує кращі іноземні практики для розвитку міст. Захід проведений за підтримки лабораторії інноваційного розвитку Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та посольства Нідерландів в Україні.

Публічна програма хакатону складалася з 3-х лекційних блоків. Спікери зробили доповіді на різні теми перетворення промислових міста на постіндустріальні. Мова йшла про ревіталізацію територій колишніх промислових підприємств: створення нового туристичного кластера та організації промислового маршруту, потенціал вирішення екологічних та енергетичних проблем міст: інновації та світовий досвід, переосмислення: приховані ресурси та нові можливості старих промислових міст.

Учасниками публічної програми хакатону стали викладачі кафедри туризму та економіки Володимир Казаков та Вікторія Пацюк, які володіють значним досвідом особистого знайомства з ревіталізації промислових об'єктів у країнах Західної Європи - в Німеччині, Польщі, Бельгії, Франції, Чехії, Данії, Греції, Словаччині. Викладачі взяли участь в обговорені питань ревіталізації промислових територій у туристичні об'єкти.

1

2

3

6

4

 

17702
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31