Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

20 січня 2022 року в онлайн-режимі відбувся заключний раунд І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу - захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України відділення наук про землю, хімії, біології, екології та аграрних наук.

Організаторами міського етапу виступив Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради в особі Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради. Захід відбувся на базі КПНЛ - Криворізького природничо-наукового ліцею. 

В цей день у царині науки географії та ландшафтознавства змагалися учні криворізьких шкіл. Жюрі секції "Географія та ландшафтознавство"  представляли викладачі кафедри туризму та економіки: Володимир Казаков (голова, кандидат географічних наук, доцент) та Ірина Остапчук (член жюрі, кандидат географічних наук, доцент).

До захисту були представлені 2 роботи: Нічик Нелі (учениця 8-Г класу Криворізької гімназії №91) та Лясковської Альони (учениця 10 класу КЗШ №123). Роботи були присвячені актуальним проблемами економіки та туризму нашого краю. 

Оцінювання захисту відбувалося на основі наступних критеріїв: 

Актуальність теми дослідження
Чіткість, логічність і послідовність викладення матеріалу
Критичний аналіз досліджуваної проблеми з зазначенням особистого внеску учасника в її вирішенні
Самостійність, оригінальність і доказовість суджень
Культура мовлення, вільне володіння матеріалом, доступність та оригінальність подання інформації кваліфіковане ведення дискусії (вичерпність відповідей і змістовність, наукова коректність заданих запитань)

У підсумку, переможцем І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу - захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України стала учениця - Лясковська Альона, яка набрала у підсумку 85 балів і була рекомендована для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

Бажаємо учасницям конкурсу великих перемог у сфері науки і практики та відмінного навчання.

изображение viber 2022 01 20 12 33 36 847 2001
3 2
1 4
2001.22 2 2001.22 3

 

18157
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша