Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

Олімпіада з курсу «Економіка» проходила в онлайн режимі на платформі Moodle протягом жовтня-листопада місяця 2022 року. В олімпіаді взяли участь 46 студентів факультетів: української філології (спеціальності: УПФ-20, УФР- 20, УІФ-20, УАФ- 20) та мистецтв (спеціальності: ДГ-20, ДО-20, ДС-20, ОМ-20).
Запропонована система завдань олімпіади дозволяє з‘ясувати, як глибоко студенти розуміють вивчений матеріал з курсу “Економіка” та вміють використовувати теоретичні знання у вирішенні конкретних тестових завдань і задач.
Підготувала та провела олімпіаду старший викладач кафедри Людмила Братченко.
Результати проведення олімпіади.
Із 46 учасників 5 чоловік зайняли призові місця.
1 місце – Бондар Цвітана (ДГ-20); Пархоменко Владислав (ДС-20) - 85% вірних відповідей.
ІІ місце – Волкотруб Віталія (ДГ-20) - 83% вірних відповідей.
Ш місце – Колісник Анна (УАФ-20); Семенова Аліна (УАФ-20) – 81% вірних відповідей.
Добрі результати також показали студенти: Калітюк Анна (УФР-20), Оніна Дар’я, (УФР-20), Градовська Анна (УІФ-20), Решетніков Дмитро (УІФ-20), Скиба Ілона (ОМ-20) - правильні відповіді на завдання олімпіади склали 80%.
Щирі вітання усім переможцям олімпіади та сподівання, що знання з курсу «Економіка» будуть у пригоді для подальшого життя та відновлення економіки України після перемоги.

20779