Кафедра туризму та економіки
Факультет географії, туризму та історії

З 5 по 16 жовтня у Кривому Розі стартувала "Осіння школа урбаністики", яка проходить за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Проект відбувається за умов карантину в онлайн-режимі.

Захід проходить в рамках проекту вивчення особливостей мономіст та індустріальних територій Дніпропетровської області, з подальшою їх трансформацією, ревіталізацією та вдосконаленням. «Школа урбаністики» буде працювати два тижні. Предмет роботи - розробка авторських і креативних проектів розвитку міського середовища Кривого Рогу. У школі працюватимуть провідні викладачі-практики і студенти вітчизняних університетів разом з колегами з Німеччини.

Експертами та спікерами від міста виступатимуть - чиновники міськвиконкому, викладачі університетів Кривого Рогу, фахівці місцевих спеціалізованих інституцій.

Від Кривого Рогу керівником і координатором проекту є Марія Червяченко-Бурніс, яка очолює відділ "Інвестицій та місцевого економічного розвитку" при КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

В. о. зав кафедри туризму та економіки Володимир Казаков був запрошений в якості спікера до роботи 2-го дня школи. 6 жовтня ним була проведена оглядова онлайн-екскурсія містом Кривим Рогом, яка тривала 2 години 30 хвилин безперервно. Студентам та викладачам була надана можливість переглянути презентацію атракцій містобудування, архітектури, історичних пам'яток, природних і техногенних територій, промислових підприємств районів Кривого Рогу в максимальному їх різноманітті та контрастності.