Кафедра української мови
Факультет Української філології

Ось уже майже два тижні я в місті Гранада за умовами міжнародної академічної мобільності Erasmus + й можу з упевненістю констатувати, що це прекрасний шанс.

Високорозвинена країна Іспанія, затишне й мальовниче місто Гранада, один із найпотужніших іспанських університетів...

IMG 20210405 185757 907    IMG 20210411 134717 407 1

Упродовж цього періоду вдалося не лише облаштуватися на новому місці, але й зустрітися із представниками міжнародного відділу Гранадського університету (підписати контракт, подати необхідні документи, проконсультуватися щодо умов співпраці, користування бібліотечним фондом, режиму роботи інших відділів, викладачів і т. ін.) та науковим керівником-консультантом з кафедри грецької та слов’янської філології, з яким узгоджено робочий план, визначені пріоритети на найближчий місяць.

Соловйова Запрошення Гранада page 0001

Справ чимало. Однак це те, що приносить задоволення, збагачує духовно, дає мені змогу гідно представляти Україну і Криворізький державний педагогічний університет на міжнародній арені.

Найтепліші привітання і найщиріші побажання усім вам, моїм друзям, колегам, наставникам, хто і словом, і ділом підтримував мене, докладав зусиль, аби ця поїздка відбулася.

Тетяна Соловйова, аспірантка кафедри української мови