Кафедра української мови
Факультет Української філології

9 квітня 2020 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшла II-а Всеукраїнська англомовна науково-практична конференція «Молодь і світова співпраця», де активно взяли участь і студентки факультету української філології магістерського й бакалаврського рівнів вищої освіти Карнаух Валерія, Темченко Валерія, Москаленко Наталія (науковий керівник: доктор філологічних наук, професор Ж. В. Колоїз).

темченко           карнаух

Незважаючи на дистанційне навчання в умовах загальнонаціонального карантину, студентки активно долучилися до цього наукового форуму, у якому взяли участь здобувачі вищої освіти з різних регіонів України. Тематика доповідей на англомовній конференції охопила широке коло актуальних проблем міжнародної мобільності молоді, і зокрема перспективи й необхідність набуття іншомовної компетентності в умовах євроінтеграції України.

москаленко page 0001

Учасниці з Криворізького державного педагогічного університету в своїх доповідях акцентували на проблемних питаннях сучасного вітчизняного мовознавства, а саме теоретичному підґрунті дослідження прецедентних феноменів, механізмах актуалізації інтертекстуальності й прецедентності. Результати своїх наукових пошуків студентки подали у вигляді статей до збірника матеріалів конференції «Молодь і світова співпраця».

Збірник Молодь і світова співпраця 2020 1 page 0001Усі молоді пошукувачі отримали сертифікат учасника II-ої Всеукраїнської англомовної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти.

Щиро вітаємо учасниць з Криворізького педагогічного й бажаємо подальших наукових звершень!

Вересень 2024