Кафедра української мови
Факультет Української філології

03 грудня 2020 р. на факультеті української філології розпочалася олімпіада з української мови та літератури. До складу комісії увійшли очільниця кафедри української мови проф. Колоїз Ж.В., кафедри української і зарубіжної літератур доц. Мельник Н.Г.; доценти кафедри української мови, які викладають фахові дисципліни (доц. Вавринюк Т.І., доц. Малюга Н.М.); декан факультету доц.Семененко Л.М.; відповідальна за науково-дослідницьку роботу факультету проф. Мішеніна Т.М.

Змагалися майбутні litterarum doctor – найкращі студентки третього курсу факультету української філології: Городецька Анна, Гребінь Оксана, Грубляк Валерія, Дубовік Ганна, Пономаренко Дарина, Пугач Анна, Чумаченко Аліна, Шаповал Яна. 1

Конкурсантки в режимі онлайн надавали відповіді на завдання, презентовані на екрані, застосовуючи структурно-системний, структурно-семантичний й історичний  методи. Магнітне наукове поле утворювали доповіді учасниць із фразеології (намагання віднайти медіальність у феноменах зіставлюваних лінгвокультур), історичної граматики, методології літератури, історії українського письменства.

Формат безпосереднього дискусійного спілкування під час олімпіади надав змогу кожній учасниці продемонструвати не лише рівень мовно-літературних знань, але й уміння переконливо довести свою думку щодо того чи того питання. Оцінювався також стиль мовлення майбутніх філологинь, дібрані мовні засоби аргументування.

4 копия

Вітаємо переможниць олімпіади:
I місце – Чумаченко Аліна (УАФ-18)
II місце – Городецька Анна (УАФ-18)
III місце – Пономаренко Дарина (УАФ-18)

Нині, 04 грудня, продовжується перебіг інтелектуальної філологічної естафети серед студентів четвертого курсу факультету української філології.

Щиро бажаємо всім учасникам успіхів у подоланні мовознавчо-лтературознавчих вершин!

Нехай екслібрисом вашого сurricŭlі vitae буде незгасний творчий імпульс Verba magistri!