Кафедра української мови
Факультет Української філології

Сьогодні, 06 лютого 2021 року, на факультеті української філології відбулося моніторингове онлайн-тестування з української мови. Поетапне проходження тестового контролю було організовано професорсько-викладацьким складом кафедри української мови на чолі з її очільницею д. філол. н., проф. Колоїз Ж. В. Процедура виконання тестового контролю за визначеними критеріями оцінювання заздалегідь обговорена на попередніх засіданнях й науково-методичному семінарі кафедри української мови.
Реєстрація учасників здійснювалася з 09.50 год., а доступ до тестів з використанням GOOGLE-форми було надано з 10.00 до 14.00 год. Серед зареєстрованих 88 учасників – учні і студенти з різних закладів освіти (ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл та коледжів), а також випускники попередніх років. Понад 30 осіб обрали принцип анонімності, залишивши за собою право не вказувати місце свого навчання чи роботи у відповідній графі.
Майбутнім абітурієнтам, аби вони могли перевірити власні мовні здібності, запропоновано низку тестових завдань різного рівня складності, що охопили програмний матеріал з української мови, української літератури та знання специфіки підготовки власного висловлення (есе).06.02 206.02 3Результати тестування учасники отримали автоматично після заповнення форми. Відразу вони мали змогу ознайомитися з інформацією про кількість правильних відповідей та оцінкою рівня знань з української мови. Наведемо відповідну аналітику: середній бал – 48; середній рівень освітніх досягнень у балах становить 47,29 зі 100 балів. Майбутні абітурієнти виявили досить широкий діапазон в отриманні балів: від 2 до 100. Спостерігаємо у відповідях учасників типові помилки з тих або тих вивчених у шкільному курсі розділів науки про мову.06.02 1Організатори сьогоднішнього моніторингового випробування з української мови щиро сподіваються, що отриманий предметний і психологічний досвід допоможе учасникам  успішно скласти ЗНО і вступити до обраного (чи омріяного) закладу вищої освіти.

Усіх, хто долучається до онлайн-моніторингу в нашому виші, щиро запрошуємо

до творчої студентської когорти Криворізького державного педагогічного університету!

Червень 2024