Кафедра української мови
Факультет Української філології

Минулоріч уперше здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти складали фаховий екзамен із редагування. Сьогодні, 22 червня 2021 року, на факультеті української філології вдруге відбувся іспит із редагування на бакалавраті.

До складу комісії увійшли голова ДЕК проф. Бакум З. П., очільниця кафедри української мови проф. Колоїз Ж.В., викладачі кафедри української мови, які викладають фахові дисципліни (доц. Качайло К.А., проф. Мішеніна Т.М.) і заступник декана факультету доц. Вавринюк Т.І. 22.06 11   Майбутні редактори репрезентували свою обізнаність у редакційно-видавничій діяльності й коректурі. Формат безпосереднього дискусійного спілкування під час державного екзамену, презентація студентів, яка відображала результати коректурної й редакційно-видавничої практики (техніки й методики традиційної коректури із застосуванням відповідних груп знаків), надали змогу майбутнім фахівцям видавничої царини комплексно продемонструвати знання, уміння й навички не лише з теоретичних курсів, а й прикладний аспект з опанованих навчальних дисциплін, і зокрема застосування комп’ютерних технологій у сучасному видавничому процесі, необхідних загалом задля якісного забезпечення редакторської справи. Окрім того, рівень фахових знань зі спеціалізації «Редагування освітніх видань» атестовано з огляду на вміння переконливо доводити власну думку щодо того чи того питання. Оцінювався також і стиль мовлення здобувачів кваліфікації та дібрані мовні засоби аргументування.22.06 2122.06 4122.06 3     Відтак державна атестація триває. Тож для групи УФР-17 нині вона ознаменована успішним завершенням бакалаврату і присвоєнням довгоочікуваної кваліфікації за основною спеціальність та спеціалізацією.

Кафедра української мови щиро вітає кваліфікованих бакалаврів-редакторів!

До зустрічі в магістратурі!