Кафедра української мови
Факультет Української філології

     15 вересня 2021 року відбулися звітні збори профспілкової організації факультету української філології та кафедри філософії. Першим питанням порядку денного став звіт голови профбюро К. А. Качайло, яка в доповіді детально окреслила всі напрямки діяльності профспілки на факультеті й в університеті.20210915 120804 копия     В обговоренні звіту взяли участь як викладачі факультету, так і студенти. Доцент Т. І. Вавринюк зазначила: «Профбюро нашого факультету реалізує свою діяльність у тісній співпраці з деканатом, студентською радою. Усі заходи проведені завдяки моральній, а особливо матеріальній підтримці профспілкової організації, профбюро факультету зокрема».

     Студентка магістратури Л. Глуговська акцентувала, що діяльність профбюро факультету спрямована, насамперед, на розвиток факультету й університету, коли в центрі уваги знаходиться кожний член профспілки як із викладацького складу, так і з когорти студентів. «З огляду на це, – зауважила здобувачка вищої освіти, – вважаю роботу профспілкового бюро факультету української філології важливою й активною».

     Доповнюючи виступи попередніх учасників обговорення, доцент Г. А. Балута запропонувала схвалити звіт голови профбюро факультету української філології та підсумувала: «Профбюро заохочує кращих, допомагає тим, хто потребує допомоги, і загалом тримає в полі зору як навчальну діяльність, так і виховну роботу на факультеті».20210915 12150020210915 121542     Одним із важливих питань зборів було обрання делегованого члена до складу профспілкового комітету університету від студентів факультету української філології. Одноголосно була обрана студентка ІІІ курсу Ольга Третяк (група УАФ-19), яка і буде представляти профспілкові інтереси нашого факультету на загальноуніверситетському рівні.20210915 120912 копия

16752
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша