Кафедра української мови
Факультет Української філології

Сьогодні на кафедрі української мови відбулося засідання експертної комісії з обговорення стану готовності до захисту кваліфікаційних робіт студентів магістратури другого року навчання. Зустріч пройшла в онлайн-форматі за участю голови д. філол. н., проф. Людмили Білоконенко та членів експертної комісії: к. філол. н., доц. Вероніки Городецької, к.філол. н., доц. Наталії Малюги, к. філол. н., доц. Наталі Шарманової.2 2 сайт     На зустрічі було узагальнено інформацію щодо попереднього оцінювання експертами поданих на кафедру магістерських робіт та колегіально виставлено з кожної роботи загальну оцінку, сформовану на основі балів за різними показниками основних методичних аспектів наукового проєкту. Тож уважне прочитання робіт і тривале обговорення кожного якісного показника дали змогу підготувати експертні висновки про кваліфікаційні роботи, дати реальну оцінку їх готовності до захисту.

Щиро бажаємо магістрам-випускникам успішно захистити власні кваліфікаційні проєкти!