Кафедра української мови
Факультет Української філології

Сьогодні, 23 грудня 2021 року, на факультеті української філології відбулася державна атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня денної форми навчання зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) з отриманням чи то другої предметної спеціальності «Англійська мова», чи то додаткової спеціалізації «Редагування освітніх видань».23.12.21 123.12.21 3Студенти груп УФР-м-16 й УАФ-м-16 склали державну атестацію диференційно: магістри-викладачі успішно захистили магістерські роботи з актуальних проблем сучасного мовознавства, лінгводидактики чи літературознавства, а магістри-вчителі здали комплексний кваліфікаційний екзамен, який охоплював два блоки – теоретичний і прикладний, із презентацією кваліфікаційних завдань мовознавчо-літературознавчого циклу. Нині випускники магістратури на належному рівні продемонструвати ґрунтовну філологічну підготовку й відповідально поставилися до цього академічного етапу як підсумкового, справді, іспитового. У процесі складання обох типів атестаційного випробування «новоспечені» магістри освіти активно застосовували комп’ютерні технології, підготувавши заздалегідь мультимедійні презентації для представлення власних магістерських проєктів.

23.12.21_4.jpg23.12.21_2.jpg23.12.21 723.12.21 8Отже, формат проведення державної атестації, презентація наукових пошуків магістрів у галузі філології, представлені предметні результати навчання з опанованих теоретичних курсів, акцент на прикладному аспекті застосування знань, умінь і навичок дали змогу продемонструвати високий рівень освітньо-професійної підготовки магістрів-словесників. Від вдячних студентів Криворізького  педагогічного навзаєм лунали теплі  слова на адресу своїх наукових наставників і всього професорсько-викладацького колективу.

Щиро вітаємо магістрів освіти з успішним складанням державної атестації

й бажаємо творчих здобутків і фахового злету в царинах словесності, перекладу, видавничої справи!