Кафедра української мови
Факультет Української філології

Сьогодні, 02 лютого 2022 року, на факультеті української філології відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів ІV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) за участю декана факультету української філології доц. Любові Семененко, університетської керівниці педагогічної практики Любові Цоуфал, викладачів кафедри української мови – методистів за основним фахом, а також методистів з додаткової предметної спеціальності.

02.02.2022_1.png   У форматі Zoom-конференції здобувачі вищої освіти ознайомилися з метою, завданнями, змістом практики, правилами й обовʼязками студентів-практикантів, особливостями організації діяльності практикантів в освітніх закладах та вимогами до оформлення звітної документації.

Старший викладач Любов Цоуфал розкрила специфіку проходження виробничої практики у середній ланці, зміст роботи студентів з основної та додаткової спеціальностей, і зокрема методичної та виховної роботи, позакласної діяльності з фаху, зачитала розподіл студентів за закладами освіти м. Кривого Рогу, визначила старост у кожному з них, окреслила терміни подання звітної документації груповим методистам.

З урахуванням сучасних викликів і суспільних реалій наголошено було на необхідності дотримання заходів безпеки та санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних норм; проведено цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності для практикантів як активних учасників освітнього процесу.02.02.2022 2     Декан факультету доц. Любов Семененко, привітавши студентів ІV курсу з цим важливим етапом у фаховому становленні, висловила загальні методичні настанови щодо проходження педпрактики, яка сприятиме не лише усвідомленню призначення вчителя й налагодженню особистісної взаємодії між учасниками освітнього процесу, а і практичній реалізації освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів.02.02.2022 3     Протягом усієї виробничої практики групові методисти допомагатимуть майбутнім словесникам розкривати спеціальні, фахові компетентності в нових освітніх умовах. Тому окремі методичні акценти були зроблені і викладачами кафедри української мови.02.02.2022 4      На настановчій конференції студенти мали змогу поставити питання щодо проведення різних етапів педагогічної практики та підготовки звітної документації. 02.02.2022 5

УСПІХІВ У ПРОХОДЖЕННІ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ НАШИМ БАКАЛАВРАМ!

Червень 2024