Кафедра української мови
Факультет Української філології

03 лютого 2022 року на факультеті української філології розпочалася олімпіада з української мови й літератури. До складу комісії увійшли: завідувачка кафедри української мови проф. Жанна Колоїз, очільниця кафедри української та зарубіжної літератур доц. Наталя Мельник, викладачі (проф. Людмила Білоконенко, доц. Вероніка Городецька, доц.Наталія Малюга, доц. Інна Онікієнко, доц. Наталя Яременко), декан факультету доц. Любов Семененко та відповідальна за науково-дослідницьку роботу факультету проф. Тетяна Мішеніна2022 олімпіада 1      Змагалися студенти другого, третього й четвертого курсів факультету української філології. Конкурсанти в режимі онлайн визначали тенденції розвитку словникового складу української літературної мови у ХХІ ст.; коментували продуктивні й непродуктивні способи словотворення частин мови (за власним вибором); демонстрували різні наукові позиції щодо визначення способів творення українських слів.

Гуманітарії відповідали на проблемні питання з методології літератури, історії українського письменства, здійснювали аналітику біографічного і творчого шляху видатних персоналій. Дискусійне спілкування дало змогу продемонструвати учасникам рівень мовно-літературних знань, уміння аргументовано викладати свою позицію з дотриманням принципів академічної доброчесності.2022 олімпіада 7

2022 олімпіада 8ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ!

I місце – Дар’я Борис

II місце – Дмитро Решетніков