Кафедра української мови
Факультет Української філології

Отак серед дня припинилась робота.

Уста заніміли. Замовкли слова.

І стала за мить в узголов’ї скорбота.

Лиш мова зосталась, і в горі жива...

Професорсько-викладацький склад кафедри української мови з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про смерть українського мовознавця, доктора філологічних наук, професора Петра Івановича Білоусенка.

Білоусенко

Перестало битися серце авторитетної особистості, досвідченого і кваліфікованого науковця. Пішла із життя чесна і щира, порядна й високопрофесійна людина.

Життєвий шлях Петра Івановича є зразком людської гідності, працелюбності, відповідальності, добропорядності й уміння толерантно спілкуватися з адміністрацією, колегами, вихованцями. І не тільки! Усі, хто знав П. І. Білоусенка, любили й поважали його за чуйне ставлення до всіх і кожного, за велику душевну щедрість. Світла пам’ять про Петра Івановича як про добру людину, справжнього патріота, наставника молоді назавжди збережеться в наших серцях.

Помолімося разом з нами за упокій його душі. Вічна пам’ять і Царство Небесне!

У скорботі

кафедра української мови