Кафедра української мови
Факультет Української філології

Д1

Приміром, так. Беру я те перо.

І той папір. Писати хочу слово

Л. Костенко

20 лютого 2018 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбувся захід, приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

Уже п’ятий рік поспіль кафедра української мови запрошує всіх, хто вболіває за українську державу, її незалежність, відстоює своє право спілкуватися українською мовою і т. ін., до написання диктанту.  

Відгукнулися не лише викладачі, а й співробітники навчального закладу. Щоправда, їх кількість була незначною. Однак, як кажуть, не кількість визначає якість…

Д3

У вступному слові завідувач кафедри української мови доктор філологічних наук, професор Ж. В. Колоїз привітала учасників, побажала успіхів у написанні диктанту, закликала шанувати і пишатися рідною мовою, адже саме мова є визначальною ознакою держави, безцінною і невичерпною скарбницею культурного надбання народу...

Людей ми завжди оцінюємо й цінуємо за їхніми справами, за їхнім внеском у ту чи ту царину. Сьогодні ми можемо пишатися професорсько-викладацьким складом КДПУ і, безумовно, його очільником – доктором філософських наук, професором Шрамком Ярославом Владиславовичем, який активно долучився до відповідного дійства і продемонстрував високий рівень володіння чинними правописними нормами української мови.

Наші найтепліші привітання переможцям:

Бурман Людмилі Володимирівні – голові профкому (І місце).

Королькову Євгену Сергійовичу – викладачеві кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки (ІІ місце).

Спепанюкові Олександру Миколайовичу – асистентові кафедри інформатики та ПМ (ІІІ місце).

Щиро вітаємо тих, хто впритул наблизився до перемоги й, переконані, з часом зможе досягнути омріяних висот, а саме:

Варнавська Л. І. (кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування).

Дудніков М. О. (кафедра російської філології та зарубіжної літератури).

Коваленко Г. С. (кафедра англійської мови з методикою викладання).

Кудренко Д. (кафедра образотворчого мистецтва).

Медведєв Д. Г. (кафедра інформатики та ПМ).

Шестопалова О. В. (інформаційно-обчислювальний центр).

Яцик О. П. (кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання).

Д2

Безмежно вдячні всім, хто долучився до заходу. І бажаємо міцного здоров’я, миру, незмірного людського щастя, терпіння, злагоди й добробуту, творчої наснаги, душевної краси, польоту мрій та перемог на життєвих стежинах. Нехай повсюдно Вас супроводжує удача в досягненні мети, вистачає енергії для подальших наукових звершень.

4062
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31