Кафедра української мови
Факультет Української філології

1 21.03.18

Є поети, творчість яких особливо насичена думками, змаганням ідей, інтелектуальними шуканнями

М. Рильський

21 березня 2018 року студенти першого курсу факультету української філології (група УАФ-17) та факультету іноземних мов (група АНФ-17-2) побували на зустрічі з відомим криворізьким журналістом, літератором, видавцем Володимиром Стецюком.

Така неаудиторна зустріч, літературна вітальня, була організована працівниками бібліотеки КДПУ на чолі з директором бібліотеки Г. М. Віняр і відбулася в читальній залі головного корпусу.

2 21.03.18

Питання, яких торкався Володимир Стецюк у презентації власних поетичних збірок, ті теми, які він підіймає у своїй творчості стосується наболілих питань нашого українського сьогодення. Війна, мир, боротьба, національна пам’ять – усе це переосмислено й утілено в поетичних образах, близьких кожному по-своєму. Червоною ниткою пройшла через усю творчу зустріч думка про роль молоді в сучасній українській історії. Володимир Васильович переконаний, що молодь знаходиться в авангарді подій, вона гинула на Майдані в боротьбі за ідеї, вона ж вмирає на Сході, захищаючи рідну землю. Тому надзвичайно актуальною й подекуди символічною стала присутність студентів саме першого курсу, тих молодих людей, які тільки почали крокувати стежками самостійного життя і формувати власні переконання про минуле й прийдешнє України. За такими свіжими юнацькими думками, переконаний В. Стецюк, стоїть майбутнє нашої держави, адже голос молоді звучить переконливо. Студенти із захопленням слухали історії написання поетичних рядків, були глибоко вражені інтимною лірикою, супроводжуючи вірші частими оплесками. 

Викладачі кафедри української мови, проф. Т. М. Мішеніна, ст. викл. Г. Г. Демиденко, які разом зі студентами долучилися до заходу, дістали силу-силенну задоволення від спілкування із криворізьким поетом.

3 21.03.18

Викладачі і студенти висловлюють щиру вдячність Володимиру Васильовичу Стецюку за годину творчості, поетичної свободи, прикладу вірної громадянської позиції. Бажаємо яскравого успіху, роботи в поетичній майстерні із задоволенням і щедрими результатами, нехай кожен день залишає після себе тільки приємні спогади.

4 21.03.18

4342
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28