Кафедра української мови
Факультет Української філології

вл Березовська

Весна набирає обертів не тільки температурних – викладачі кафедри української мови продовжують проводити відкриті «весняні» заняття…  «Весняні барви і кришталевий цвін у кожнім слові», – згадуються слова І. Трьомсина. Студенти, весна й цікава тема з лексикології, на нашу думку, є запорукою вдалої лекції.

17 квітня 2018 року відбулося відкрите заняття ст. викладача кафедри української мови Н. А. Березовської-Савчук на тему: «Характеристика лексики української мови за сферами комунікативного функціонування».

Лекційне заняття відповідало організаційним, дидактичним, психологічним та естетичним вимогам. Наталя Анатоліївна не просто володіє традиційними методами проведення занять такого типу, а й удосконалює свої вміння й навички з кожними новим заняттям, уся її викладацька діяльність спрямована на професійне зростання. Лекторка вміло змоделювала проблемні моменти теми, спонукала студентів до взаємодії, взаємомислення.

вл Березовська 3

Фактичний матеріал повністю відповідав теоретичним питанням, дібрані для розгляду мовні приклади відображали суть лінгвістичних понять і явищ, мали виховний вплив, що, без сумніву, формує мистецький і мовний смак, відчуття мови загалом. Стимулювання інтересу студентів до вивчення мовного матеріалу відбувалося й завдяки активному використанню мультимедійних засобів.

вл Березовська 5

На занятті були присутні викладачі кафедри української мови: Ж. В. Колоїз, Т. М. Мішеніна, С. А. Бузько, М. В. Вербовий, Н. М. Шарманова, Г. Г. Демиденко, Л. С. Цоуфал.

Колеги дали позитивні відгуки на відкриту лекцію, висловили свої зауваження й рекомендації.

Н. А. Березовська-Савчук зарекомендувала себе як досвідчений педагог; її заняття – методично й науково виважена, своєрідна творча канва, на якій молодий викладач уміло використовував усі можливості для комплексного розвитку й виховання особистості студента й глибокого засвоєння знань.

Липень 2024