Кафедра української мови
Факультет Української філології

ДЕК ред 20.06.18 4

Нарешті дочекалися державної атестації зі спеціалізації «Редагування освітніх видань».

20 червня 2018 року викладачі кафедри української мови мали змогу пересвідчитися у знаннях й уміннях магістрів-редакторів, побачити результати своєї 5-річної праці у студентських відповідях.

ДЕК ред 20.06.18 3

Редактори (а точніше – редакторині чи то редакторки!) – розумні, творчі, здібні до навчання й саморозвитку, самодостатні особистості (ще й гарні, як весняні квіти!). Студентки показали хороші результати, довели екзаменаторам, що можуть гідно презентувати Криворізький педагогічний у редакторській галузі.

ДЕК ред 20.06.18 2

Попереду ще тривала й титанічна робота над магістерським дослідженням (кваліфікаційним завданням). Наразі ж вітаємо з успішною державною атестацією з «Редагування». Воістину ж бо, переосмислюючи класика:

Ми працю любимо, що в творчість перейшла,

Любов до слова ніжно серце тисне.

У щастя професійного два рівні є крила:

Редактор як митець, красиве і корисне.