Кафедра української мови
Факультет Української філології

бак 05.07.18 2

05 липня 2018 року на факультеті української філології відбулося урочисте вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Зі вступним словом до студентів-випускників 4 курсу звернулася декан факультету доц. Л. М. Семененко.

бак 05.07.18

Вітали студентів поважні гості свята, викладачі, а саме: завідувач кафедри української мови проф. Ж. В. Колоїз, завідувач кафедри української та світової літератур доц. Н. Г. Мельник, куратори груп проф. С. І. Ковпік, доц. В. А. Городецька, а також ст. викл. Н. А. Березовська-Савчук.

Випускники зі свого боку не поскупилися на добрі слова, дякували викладачам за відмінні знання, за досвід, за приємну атмосферу і душевне тепло, якими вони були оточені у Криворізькому педагогічному університеті. Стіни факультету української філології стали по-справжньому рідними!

бак 05.07.18 5

Чекаємо вас, шановні бакалаври, у магістратурі!