Кафедра української мови
Факультет Української філології

051018 1

Кожен похмурий осінній день починається майже однаково: транспорт, заняття, консультації, студенти і колеги, юність і зрілість. Подекуди важко, метушливо, подекуди весело й легко… і як часто в голові виринають питання про особливість учительської праці? Хто ми, вчителі, викладачі в цьому мінливому світі?

І якщо звернути увагу на похмурі дні із прислівником важко, то легко загубити одну досить суттєву думку, яка червоною ниткою проходить крізь душу викладача: похмурий день і транспорт, і важко з різних причин (вони нам усі, на жаль, відомі), але я йду в аудиторію, йду до своїх студентів, бо Я ЛЮБЛЮ СВОЮ РОБОТУ!

І дякую, що в жовтні є таке чудове святе, як День учителя, яке підіймає викладацький ентузіазм на новий рівень…

5 жовтня 2018 року на факультеті української філології відбувся концерт, присвячений Дню працівників освіти.

Студенти факультету підготували для викладачів чудове свято, яке потішило педагогів джерелом таланту, граційності, ліричності.

Ведучі концерту – мужні й веселі хлопці – радували викладачів своїм вишуканим зовнішнім виглядом, добрим гумором і теплими словами вдячності.

051018 2

Запальні танці додали жменьку веселого настрою до вчительського свята. Зачепили потаємні струни в серцях викладачів факультету поетично-музичні виступи. Концерт навіяв роздуми, сколихнув спогади, збентежив викладачам серця (у доброму розумінні цього слова!).

Наостанок мимоволі згадуються слова нашої, української, геніальної поетеси Ліни Костенко:

Я вибрала Долю собі сама.

І що зі мною не станеться, –

у мене жодних претензій нема

до Долі – моєї обраниці.

Дякуємо нашим студентам за чудове свято, за гарний настрій!

Дякуємо, що вселяєте віру в те, що наша педагогічна справа не є марною!

29 30