Кафедра української мови
Факультет Української філології

школа 4

22 жовтня 2018 року викладачі кафедри української мови відвідали Калинівську ЗОШ у селі Гречані Поди Широківського району.

Мета зустрічі – ознайомити учнів і вчителів з особливостями навчання у Криворізькому педагогічному, спектром спеціальностей, які наш виш може запропонувати майбутньому абітурієнтові. Зокрема йшлося про традиційні день відкритих дверей, день майбутнього студента, курси з підготовки до ЗНО, які проводяться на базі університету.

школа 3

До школярів із привітальним словом звернулася завідувач кафедри української мови, проф. Колоїз Ж. В., корисну й цікаву інформацію про університет і факультет української філології проф. Мішеніна Т. М., доц. Іншакова І. О., ст. викладач Березовська-Савчук Н. А.

Учні 9-11 класів із задоволенням спілкувалися з викладачами вищої школи, ставили питання, які їх хвилюють.

школа 2

Найактуальнішу інформацію щодо особливостей вступної кампанії 2019 року, а також усі новини з життя університету й факультетів можна прочитати на офіційному сайті Криворізького педагогічного, – наголосила ст. викладач Березовська-Савчук Н. А.

Кафедра української мови подарувала педагогічному колективу на чолі із директором Безпалько О. А. книжки, які сприятимуть науковій роботі у школі, а саме: словники паремій, збірники наукових праць «Філологічні студії», монографії з історії мови та ін.

школа 1

Дякуємо колективу школи за привітну зустріч, по-педагогічному тепле, спілкування і сподіваємося на подальшу співпрацю!