Кафедра української мови
Факультет Української філології

На факультеті української філології сьогодні відбувся святковий захід, приурочений Дню української писемності та мови. Літературно-музичну композицію підготували студенти І, ІІ і ІІІ курсів. Наскрізною лінією заходу стала ідея утвердження престижу української мови, консолідуючої функції рідного слова.

Писемність 2019 1 Писемність 2019 3

Формат і змістове наповнення літературно-музичної композиції стали відображенням ставлення студентства до рідної мови, її невмирущих, глибинних джерел, значення й ролі в суспільному житті.

Писемність 2019 2

Писемність 2019 4

Писемність 2019 6

На святковому заході були присутні проректор з виховної роботи доц. Валерій Петрович Лисечко, декан факультету української філології доц. Любов Миколаївна Семененко та натхненниця свята – доц. кафедри української мови Тетяна Іванівна Вавринюк, викладачі кафедри української мови і кафедри української та світової літератур, які підсумували святкове дійство. Справжнім «акордом» назвала проведений захід завідувачка кафедри української та світової літератур доц. Наталя Георгіївна Мельник.

Писемність 2019 5