Кафедра української мови
Факультет Української філології

19 листопада магістри 2-го року навчання факультету української філології Мазур Ю., Куліш Г., Стахова К. провели захід для студентів 2-го та 4-го курсів на тему: «Актуальні проблеми української мови: сьогодення». Філологи розглянули проблемні питання функціонування української мови з позиції етнокультурного дискурсу й запропонували шляхи їх розв’язання.

Куліш 2

Студенти проаналізували чинний український правопис і зміни, які були внесено до нової редакції. Проведено дискусію на основі статистичних даних щодо використання державної мови в регіонах Україні.

Куліш 1Куліш 3

Майбутні вчителі української мови та літератури окреслили основні шляхи упровадження змін до правопису в навчальному процесі та в подальшій професійній діяльності майбутніх учителів.

Куліш 6