Кафедра української мови
Факультет Української філології

Логічним завершенням усього процесу навчання в університеті є державна підсумкова атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня. На факультеті української філології розпочалася атестаційна пора для магістрів другого року навчання, які вийшли нині на свою останню фінішну аби репрезентувати власні наукові дослідження, а також знання, набуті під час навчання в магістратурі.

До складу атестаційної комісії увійшли провідні викладачі кафедри української мови і кафедри української та світової літератур: проф. Колоїз Ж. В., проф. Дмитренко В. І., доц. Журба С. С., доц. Мельник Н. Г., доц. Малюга Н. М. – керівники дипломних робіт, кваліфікаційних завдань на чолі з головою комісії доц. Коломієць Н. Є.

Захист 6

Для найуспішніших атестація відбувається, безумовно, у вигляді захистів магістерських проєктів, для інших студентів це має перебіг у формі комплексного іспиту з профільних дисциплін, за якими присвоюється філологічна кваліфікація з відповідними спеціалізаціями, та підготовленого кваліфікаційного завдання.

Захист 7

Захист 5

Щиро бажаємо всім магістрам-випускникам успішного складання державної підсумкової атестації, аби нарешті досягти давно омріяного професійного рівня – стати дипломованим викладачем / учителем-словесником.

Захист 1