Кафедра української мови
Факультет Української філології

22 січня 2020 року проведено І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України «Юний філолог» (відділення мовознавства, літературознавства та фольклористики) на базі Криворізької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №118. Гаслом інтелектуальних змагань криворізької учнівської молоді стали слова Олеся Гончара: «Зі ставлення до рідної мови можна судити про моральний та інтелектуальний рівень людини». Мета конкурсу – залучення лінгвістично обдарованих юних школярів до наукової роботи, підтримка їхнього прагнення до пізнавальної й пошукової активності.

МАН

До роботи журі запрошено членів кафедри української мови КДПУ: д. філол. н., проф. Білоконенко Л. А. (голова секції №2 «Мова та мовленнєва культура і грамотність»), к. філол. н., доц. Качайло К. А. (голова секції №1 «Українська мова як мова української нації, основа її духовної культури, освіти»), к. філол. н., доц. Городецька В. А. (член журі). Захисти робіт проходили на високому рівні в доброзичливій конструктивно-рекомендаційній атмосфері.

Безымянный2

МАН 2020

Серед переможців лінгвістичного конкурсу – учні КЗШ №41 Маріненко А. (науковий консультант – доцент кафедри української мови Городецька В. А.); КСШ №118 Бабенко А. (науковий консультант – доцент кафедри української мови Городецька В. А.), Нікітченко С. (науковий консультант – доцент кафедри української мови Городецька В. А.), Карнаух К. (науковий консультант – доцент кафедри української мови Качайло К. А.); Криворізької гімназії № 91 Мартинова С. (науковий консультант – доцент кафедри української мови Віняр Г. М.), Криворізької гімназії № 127 Білоусенко О. (науковий консультант – доцент кафедри української мови Качайло К. А.).

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів на ІІ (обласному) етапі змагань!