Відповідно до навчальних планів і графіка навчального процесу  студенти ІІ курсу магістратури з 06 жовтня по 26 жовтня 2017 року будуть проходити виробничу педагогічну практику у ВНЗ.

Настановча конференція відбудеться 05 жовтня 2017 року о 13.40 в 228 аудиторії головного корпусу.

2484

11 травня 2017 року о 15.10 в 309 аудиторії головного корпусу відбудеться зустріч з адміністрацією Дитячого оздоровчого табору "Корчагінець".

Під час зустрічі планується ознайомлення третьокурсників з особливостями закладу, переліком документації, яку необхідно підготувати, умовами проходження практики на посаді вожатого, плануванням виховної роботи в таборі тощо.

Присутність студентів, записаних на літню виробничу педагогічну практику в ДОТ "Корчагінець", обов'язкова!

1867

4 травня 2017 року о 15.10 в 306 аудиторії головного корпусу відбудеться зустріч з адміністрацією Дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "Чемпіон" .

4 травня 2017 року о 16.00 у Криворізькій загальноосвітній школі № 128 відбудеться зустріч студентів з адміністрацією Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Одіссей".

Присутність студентів, записаних на літню виробничу педагогічну практику в ці закдади, обов’язкова!

1831

26 квітня 2017 року о 12.00 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №7  (вул. Ярослава Мудрого, 79) відбудеться тренінгове заняття для студентів ІІІ курсу, які будуть проходити літню виробничу педагогічну практику в ДОТ "Слава" (м.Скадовськ Херсонської області). Тренінг  проведуть фахівці Центру дитячої творчості "Горицвіт".  Учасники тренінгу отримають сертифікати педагогів-організаторів.

1781

18 квітня 2017 року о 14.00 в 228 аудиторії головного корпусу відбудеться зустріч  студентів ІІІ курсу з адміністрацією ДОТ "Слава".

19 квітня 2017 року о 15.10 в 228 аудиторії головного корпусу відбудеться зустріч  студентів ІІІ курсу з адміністрацією ДОТ "Сонячний".

Присутність студентів, записаних на літню педагогічну практику в ці табори, обов′язкова!

1719

    1 березня 2017 року в 228 аудиторії головного корпусу КДПУ відбулася зустріч студентів ІІІ курсу з адміністрацією ДОТ «Парус» і ДОТ «Буревісник».

    На зустрічі студенти познайомилися із директорами таборів Бєліковою Тетяною Борисівною («Парус») та Федориновою Наталією Євгеніївною («Буревісник»), заступниками директорів із культурно-масової роботи Дремлюгою Олександром Олександровичем («Парус») й Альохіним Михайлом Михайловичем («Буревісник»), а також із представником профкому «АрселорМіттал Кривий Ріг» Петригою Ларисою Леонідівною.

     Заступник голови комісії молодіжної політики, культурно-масової та спортивної роботи профкому «АрселорМіттал Кривий Ріг» Петрига Лариса Леонідівна ознайомила присутніх із правовими аспектами кадрових питань у ДОТ, пояснила особливості набору студентів для роботи в таборах підприємства, розкрила філософію організації відпочинку й оздоровлення дітей у літній період.

     Директори ДОТ поінформували присутніх про особливості розташування, території та структури таборів, наголосили, що в «Парусі» та «Буревіснику», які мають свою історію і традиції та водночас відповідають сучасним вимогам, створено всі умови для організації цікавого і змістовного відпочинку. Бєлікова Тетяна Борисівна ознайомила студентів із вимогами, що висуваються до педагогічних працівників, найважливішою з-поміж яких є любов до дітей, акцентувала на важливості реалізації концепції, згідно з якою в центрі всіх табірних й екіпажних справ – особистість дитини. Директори запевнили, що любов до дітей, бажання навчатися та розвиватися, упевненість у власних силах, творчий підхід стануть запорукою успіху, а досвідчені педагоги допоможуть втілити в життя найсміливіші ідеї.

     Дремлюга Олександр Олександрович вказав на переваги тих, хто відвідає чотири блоки занять і отримає сертифікат про навчання в школі вожатих (додаткові 10 % до заробітної плати), Альохін Михайло Михайлович запевнив, що допоможе студентам подолати страхи, які вони мають. Старші вожаті щиро й емоційно поділилися спогадами про свою педагогічну практику в ДОТ, а Дремлюга Олександр Олександрович, ознайомивши присутніх із власним педагогічним кредо, вніс ноти ліризму в спілкування.

     Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері, сповненій позитиву й оптимізму. Багато студентів виявили бажання пройти літню педагогічну практику в дитячих оздоровчих таборах, розташованих у мальовничих куточках Херсонської області на узбережжях Чорного й Азовського морів.

«Парус» і «Буревісник» чекають на талановитих, ініціативних і креативних студентів Криворізького педагогічного!

1402
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31