увагаРозміщено реєстр претендентів з числа осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, для переведення на вакантні місця державного замовлення станом на 09.08. 2017 року

Міністерство освіти і науки України своїм наказом затвердило розподіл державного замовлення за ступенем "БАКАЛАВР" і "МАГІСТР" для спеціальностей Криворізького державного педагогічного університету.

З обсягами державного замовлення можна ознайомитись за посиланням.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

За освітнім ступенем "БАКАЛАВР" на спеціальності педагогічного та мистецького напрямів, обсяги державного замовлення є фіксованими.

Конкретні обсяги прийому за державним замовленням на спеціальності "Психологія", "Соціальна робота", "Туризм" та "Переклад" будуть визначені за результатами широкого конкурсу в межах затверджених мінімальних та максимальних показників.

до відома 2Приймальна комісія  університету запрошує вас завітати

для отримання вичерпної інформації щодо подання електронних заяв

та оформлення інших документів для вступу  у ВНЗ:

щоденно з 9.00 до 17.00

перерва з 13.00 до 14.00

субота  з 9.00 до 14.00

Звертаємо вашу  увагу:

1. Для зручності надання допомоги абітурієнтам у створенні електронних кабінетів та подання електронних заяв графік роботи консультаційного пункту змінено (ауд. 130). Години роботи з 8.00 до 19.00.
  2. У зв’язку з тимчасовою нестабільністю роботи електронної системи ЄДЕБО радимо працювати з електронними кабінетами у ранішні та вечірні години.
  3. Абітурієнти, які будуть проходити вступні випробування та/або творчі конкурси за ступенем «бакалавр», мають у день консультації до вступного випробування (або раніше) надати фотографію (3х4 см) для оформлення аркушів результатів вступних випробувань.

розповсюдити

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас особисто скористатися послугами консультаційного пункту, що розпочинає діяти на базі приймальної комісії нашого університету з 29.06.2017 у кабінетах 118 та 130 головного корпусу університету (пр. Гагаріна, 54).

Наші фахівці нададуть кожному абітурієнту за бажанням кваліфіковану допомогу у створенні власного електронного «Кабінету вступника».

До ваших послуг також повне та оперативне інформаційне забезпечення всіх етапів «Вступної кампанії – 2017». У нас кожен зможе дізнатися останні новини про перебіг вступної кампанії, ознайомитися з алгоритмом подання й обробки документів, отримати актуальні відомості щодо розкладу і результатів вступних випробувань тощо.

Нагадуємо, що подання заяв в електронній формі для вступу до ВНЗ розпочинається з 12.07.2017.

Документи, які необхідно мати при собі для особистої реєстрації:
- атестат про повну загальну середню освіту + додаток;
- сертифікат ЗНО;
- 1 фотокартку 3х4.

Консультаційний центр КДПУ працює для Вас. Залишаймося на зв’язку!

мо передмо задперед рестррестор зад

2046

екол777222