Шановні  колеги!

Криворізький державний педагогічний університет запрошує на науково-методичний семінар "STEM-освіта: поточний стан та перспективи розвитку".

Семінар відбудеться 31 березня о 13.00 в режимі відеоконференції.

В результаті роботи семінару можна отримати сертифікат КДПУ на 6 год., вартість 235 грн.

Для реєстрації необхідно заповнити форму

https://forms.gle/AZ7mCiWnsR1EkG638

21820

    В рамках популяризації STEM-освіти традиційно на весні проводиться Всеукраїнський STEM-тиждень. Кожного року навчальним закладам пропонується тематика та розклад заходу. Зважаючи на те, що весна 2022 року дуже особлива, загальної тематики не було запропоновано. Інститут модернізації змісту освіти, а саме Відділ STEM-освіти запропонував рекомендований розклад: 26 квітня 2022 року закладами освіти проводиться «День науки», 27 квітня – «Проєктно-дослідна діяльність – крок до пізнання світу», 28 квітня – «STEM-професії – наше майбутнє».

    За запрошенням закладів освіти нашого міста (КЗШ № 51, 72, 79, 119, 124, КНВК №129 «ГЛАС», КЦМГ, КПНЛ, НВК «ЗНЗ-Тернівський Ліцей», КНВК № 35, КПЛ та інші) викладачі нашого навчального закладу допомагали учням зрозуміти, що таке STEM і чому це важливо.

    Для учнів були проведені наступні зустурічі:

- «Фрактальна геометрія в STEM-проєктах» (урок-дослідження) та «Задачі оптимізації в STEM-проєктах» (урок-практикум) - 
Бобилєв Д. Є., завідувач кафедри математики та методики її навчання КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент.

7 8 кл

- «STEM + ФІЗИКА = МАЙБУТНЄ» (урок-дослідження) - Мальченко С.Л., доцент кафедри фізики та методики її навчання КДПУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

4

- «Проєктування електронних пристроїв у Tinkercad» (урок-практикум) - Мерзликін П. В., доцент кафедри інформатики та прикладної математики КДПУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

278580866 1149393759161850 4821950211079010011 n

- «STEM поруч з нами» (урок-практикум) - Хараджян Н.А., доцент кафедри фізики та методики її навчання КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент.

Индустрия

- «Контракція. Коли 2+2≠4» (урок-практикум) - Нечипуренко П.П., доцент кафедри хімії та методики її навчання КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент.

K0003

 

    Щиро вдячні за запрошення нашим колегам!
    До нових зустрічей!

19122

Шановні колеги!

Дуже часто нам задають питання – чи є в нас курси з робототехніки саме для вчителів!

Так, Криворізький педагогічний пропонує такі курси.

Запрошуємо всіх бажаючих на дводенний інтенсив з робототехніки. Загальна кількість годин тренінгу 20 (+10 год самостійної роботи). Вартість 1250 грн. Група 10-12 осіб. Тренінг буде проходити за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна 54, ауд. 28.

Ми запрошуємо слухачів і з інших міст України (на базі закладу працює хостел). Вартість проживання 140 грн на добу. Є гаряча вода та туалет в блоці. Кімнати є на різну кількість людей.

Інтенсив будемо проводити 29 та 30 березня (якщо буде більше бажаючих будемо додавати інші дати). Заняття з 9.30 до 16.50 (5 пар). Тренінг проводить доцент кафедри фізики та методики її навчання Наталя Хараджян.

Якщо ви бажаєте прийняти участь та отримати сертифікат будь ласка заповніть форму: https://forms.gle/4XTvpL3Jw2b9ZVAr5

Чекаємо Вас у нас в гостях!

18430

Основні завдання  STEM-центру:

- організація та проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, майстер-класів, тренінгів, культурно-просвітницьких заходів тощо з питань використання новітніх методик STEM-освіти для педагогічних та науковопедагогічних працівників;
-наукова і методична підготовка здобувачів вищої освіти та педагогічних кадрів до впровадження STEM-освіти в закладах освіти;
- науково-методичне та організаційне забезпечення процесу масової популяризації та впровадження STEM-освіти в закладах дошкільної,
загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти;
- активізація співпраці освітян в напрямку популяризації STEM-освіти.

Функції STEM-центру:

Відповідно до основних завдань функціями STEM-центру є:

- координація роботи усіх структурних підрозділів університету в галузі STEM-освіти;
- організація та проведення наукових, методичних, культурних, просвітницьких, рекламних та інших заходів, пов’язаних із популяризацією, підтримкою, розвитком STEM-освіти;
- упровадження в освітній процес підготовки бакалаврів і магістрів галузі знань 01 Освіта / Педагогіка та забезпечення викладання дисциплін STEM-спрямування, передусім методичного змісту;
- розроблення та реалізація програм підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників із питань використання
новітніх методик STEM-освіти, впровадження відповідних курсів та реалізації інноваційних проєктів;
- організація роботи Школи робототехніки;
- залучення здобувачів вищої освіти до участі в конкурсах, турнірах, олімпіадах, інших інтелектуальних змаганнях, літніх школах тощо STEM спрямування;
- залучення науково-педагогічних працівників до участі в конкурсах, літніх школах, що спрямовані на обмін найкращим педагогічним досвідом, досягненнями у викладанні природничо-математичних предметів, використанні новітніх методик STEM-освіти;
- розроблення та впровадження сучасних методик дистанційного навчання природничо-математичних предметів;
- поширення інноваційного педагогічного досвіду та освітніх технологій, авторських програм та методик навчання;
- участь у розробленні нового змісту природничо-математичної освіти для здобувачів загальної середньої та позашкільної освіти;
- надання платних послуг відповідно до визначених завдань і функцій згідно з чинним законодавством України;
- організація взаємодії і співпраці із департаментами освіти і науки Криворізької міської ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Криворізької міської ради, закладами дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти у напрямі розвитку STEM-освіти.

18167

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до чергового засідання методичного семінару "Робототехніка в освіті".

Цю зустріч ми хочемо присвятити впровадженню робототехніки в дошкільній та початковій освіті.

На семінарі познайомимо вас із обладнанням, яке можна використовувати саме в цих вікових категоріях. Зможемо визначити їх переваги та недоліки. Обов'язково поговоримо про чи не зарано починати, чи необхідно, і як взагалі це працює.

Про використання наборів Matatalab розповість наша колега в.о.декана факультету дошкільної та технологічної освіти КДПУ, к.пед.н., доц. Юлія Кулінка.

Про Ozobot EVO і використання його у навчанні розкажуть Оксана Войтюк і Віра Лоняк (ЗЗСО № 55 м.Львову).

Олена Лозинська (м.Львів, ЗЗСО № 55) розкаже про рішення Edison - це програмований робот, розроблений як повноцінний навчальний ресурс STEM для навчання кодуванню та робототехніці для учнів від 4 до 16 років.

Владислав Кушніров (м.Полтава, ТехноЛаб. Студія STEAM освіти) познайомить нас із набором mTiny.

Віталій Шамрай (м.Кременчук, Кременчуцький ліцей № 4 "Кремінь" ) про рішення від компаніїї Gigo.

Отже,
Коли: 28 січня.
Початок: 15.00.
Де: онлайн.
Вартість участі із сертифікатом: 155 грн (сертифікат підвищення кваліфікації на 6 год)

Запрошує вас до реєстрації.
Встигніть отримати якісні знання та навички сьогодення!!!

Форма для реєстрації
https://forms.gle/3HLynxoG8JVYnyae9

18166
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30