2 листопада 2017 о 10.00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (КДПУ, проспект Гагаріна, 54, конференц-зала ІІ поверх) відбудеться регіональний семінар «Сучасний університет: управління, інновації, лідерство», в ході якого представники вишів Дніпропетровщини шукатимуть «формули успіху» для розбудови лідерського потенціалу сучасного університету.

Організатором регіонального семінару є КДПУ у співпраці з університетом-переселенцем ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського. Обидва університети є учасниками Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України під егідою Британської ради в Україні.

У ході семінару планується проведення презентацій проектів змін двох університетів Криворіжжя – КДПУ та ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського, які вони виконують у рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України задля розповсюдження досвіду, набутого під час виконання проектів.

Регіональний семінар спрямований на осмислення місії сучасного університету, обговорення інноваційних змін задля розвитку університету, які б зачіпали управлінську, академічну та студентську спільноти.

Титульний спікер семінару – Калашнікова Світлана, директор Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, координатор Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.