img7

Днями, у межах діяльності асоціації випускників, відбулася зустріч із випускницею факультету української філології 2021 року спеціальності «Українська мова і література, зарубіжна література. Редагування освітніх видань» Дар’єю Слонь. Прес-центр дізнавався подробиці.

img8

На зустрічі були присутні представники кафедри, її випускники й студенти-бакалаври. Модератором зустрічі стала доктор філологічних наук, професор С. І. Ковпік.

img14

«У грудні 2021 року ми заснували асоціацію випускників факультету української філології й затвердили відповідний графік зустрічей з випускниками, проте війна внесла свої корективи. Попри це вже в червні ми відновили нашу роботу з цього питання. Я звернулася до Дар’ї Слонь з пропозицією провести спільну зустріч, на що вона люб’язно погодилася», – розповідає Світлана Іванівна.

img15

Під час онлайн-конференції дівчина презентувала свою професійну історію становлення як фахівця «Від мрії до дії: секрети професійної лабораторії коректора». Молодий фахівець акцентувала на особливостях своєї роботи й на навичках, які необхідні для успішної самореалізації.

img18

Наприкінці зустрічі допитливі здобувачі вищої освіти ставили запитання про специфіку роботи пані Дар’ї, про дисципліни, які дали їй базу для самостійної професійної діяльності, про складнощі, з якими вона стикається. Крім цього, науково-педагогічні працівники поцікавилися рівнем задоволеності освітньо-науковою програмою, за якою здійснювалося навчання, й рекомендаціями щодо її поліпшення.

20147
Травень 2024