12 червня 2017 року в актовій залі Криворізького педагогічного відбувся відкритий державний іспит із хорового диригування. Набуті вміння та навички з диригентського мистецтва демонстрували студенти V курсу (магістри та спеціалісти) факультету мистецтв – вихованці фахівців кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування: зав. кафедри, д.п.н.Овчаренко Н.А., к.п.н., доцента Є. О. Кокарєвої, старших викладачів Є. Д. Фурдак, Т. В. Пономаренко, В. М. Сергєєвої, Д. В. Бондаренка, А. В. Бондаренка (керівник хору – В. М. Сергєєва, провідний концертмейстер – О. О. Волкова).

До програми екзаменаційного випробування увійшла низка різножанрових хорових музичних творів – класичні, фольклорні, літургійні тощо. Майбутні митці показали високий рівень володіння мистецтвом хорового диригування, впевнено керуючи виконанням народних пісень, класичних вокальних творів, фрагментів кантат, опер, літургій. Навчальні досягнення студентів оцінювало професійне журі.

Копия 20170612 101357

На державному іспиті панувала піднесена атмосфера натхнення і творчості в дусі справжнього академічного мистецтва. Свято досягнень вищої музичної освіти, втілених у яскравому, професійному виконанні хорових творів високого класу, подарувало всім присутнім естетичну насолоду та підтвердило високий рівень навчальних та творчих досягнень молодих фахівців – магістрів та спеціалістів музично-хореографічного відділення Криворізького педагогічного.

.be">.be

2095