img6

Весна – це час для натхнення й творчості. Представниці художньо-графічного відділення факультету мистецтв точно знаються на цьому. Про це свідчить низка перемог в образотворчих конкурсах.

img12

Студентка групи ОМ-21 Ю. Іванова гідно представила Криворізький педагогічний університет на ІІІ Міжнародному двотуровому художньому конкурсі «Акварель» за підтримки Міжнародного онлайн арт-фестивалю YULA (науково-творчий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва І. О. Красюк). Представлені роботи «Портрет у чорно-білому», натюрморт «Одеські мотиви» і пейзаж «Містечко в Італії» були позитивно оцінені висококваліфікованим журі премією І ступеню.

img17

Ще одним талановитим даруванням є здобувачка вищої освіти І. Роменська (гр. ОМ-21), яка перемогла в двотуровому Міжнародному фестивалі-конкурсі «STELLA-FUTURA-Онлайн Primavera» (Україна-Італія) (науково-творчий керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва В. К. Карпова). Дівчина зарекомендувала себе як вправна майстриня в номінації «Образотворче мистецтво».

img21

Не можуть не тішити високі досягнення наших випускників. Нещодавно випускниця І. Бойко здобула перемогу в VII Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Kharkiv Fest 2023». Мисткиня спільно зі своїм науково-творчим керівником І. О. Красюк представила проєкт «Творча колаборація», який поєднав національну автентичність з українською сучасністю.

Бажаємо нашим митцям невичерпного натхнення та нових перемог!

22089
Травень 2024