23335754 1390600604372424 1814974843 o

Днями, 3 листопада 2017 року, в актовій залі гуманітарного корпусу відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери. До святкування, організованого кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи, долучилися фахівці "Інноваційно-методичного центру", відділу соціальної служби у справах сім’ї Центрально-Міського району.

Криворізький педагогічний вже п’ятий рік навчає студентів за спеціальністю «Соціальна робота», роблячи свій вагомий внесок у справу розвитку соціальної сфери міста і регіону, забезпечення її висококваліфікованими фахівцями.

Ведучі святкового заходу привітали присутніх зі святом, нагадали про важливі суспільні завдання, які виконують працівники соціальної сфери. Відтак запросили до слова проректора з науково-педагогічної роботи В. П. Лисечка, який розповів про підготовку фахівців із соціальної роботи у Криворізькому педагогічному. Ця діяльність є дотичною як до психологічної, так і до педагогічної теорії та практики, а працівники соціальної сфери завжди є затребуваними у числених сферах суспільного життя. Проректор підкреслив, що важливість цієї роботи важко переоцінити, оскільки вона сприяє всебічній гуманізації суспільства, а працівники соціальної сфери завжди надають підтримку тим, хто найбільше її потребує.

23336391 1390600817705736 1319250577 o

На святі лунали щирі привітання та слова вдячності нашим гостям – соціальним працівникам міста, а також побажання нашим студентам, які готуються долучитися до лав фахівців соціальної сфери. Декан психолого-педагогічного факультету Є. Л. Гергель та завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи І. М. Шимко нагадали про важливість професії соціального працівника та підкреслили, що для майбутніх фахівців важливо опанувати засадничі теоретичні принципи базових дисциплін професії. Працівники відділу соціальної служб у справах сім’ї Центрально-Міського району привітали студентів і викладачів психолого-педагогічного факультету та вручили їм цінні подарунки.

Нікого не залишили байдужими запальні танці й зворушливі пісні та вірші, виконані на святковому концерті.

Інформаційну підтримку заходу забезпечувала тематична книжкова експозиція «Янголи поруч», присвячена роботі працівників соціальної сфери, яку підготувала бібліотекар ІІ категорії О. Е. Бугрій.

23313290 1390600724372412 642100114 o