27 вересня 2023 року на міжнародній освітній онлайн-платформі UGF відбулась лекція «Unlocking Strategic Innovation» від старшого викладача стратегії та інновацій бізнес-школи університету Оксфорд Брукс Сур’ї Датти.

Спікер є керівником напрямку глобальної стратегії та інновацій міжнародної програми MBA Brookes. Він отримав докторський ступінь у Брістольській школі бізнесу Університету Західної Англії та працює помічником редактора Міжнародного журналу управління технологіями та сталого розвитку. Еклектична дослідницька програма Сур’ї Датти охоплює історію бізнесу, інновації та стратегію.

На лекції йшлося про важливість інновацій та їх вплив на організаційні парадигми розвитку компаній, стійкість і здатність підприємств адаптуватися до умов, що змінюються. Особливу увагу лектор приділив потенціалу інновацій для підвищення конкурентоспроможності.

Слухачі лекції дізналися про визначальні фактори успіху, які допоможуть перевершити конкурентів, а також про рушії розвитку компаній та особливості ефективної організації підприємницької ініціативи в умовах сьогодення. Спікер навів переконливі приклади з історії діяльності сучасних міжнародних корпорацій.

Лекцію можна було слухати в синхронному перекладі з англійської на українську мову; запитання в Q&A-чаті онлайн-конференції необхідно було ставити англійською мовою. Для зареєстрованих користувачів сайту UGF протягом трьох днів після лекції буде доступним сертифікат про участь, а через чотири дні після трансляції слухачі зможуть переглянути запис онлайн-зустрічі.

Міжнародна освітня ініціатива UGF реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Анонси нових лекцій від Ukraine Global Faculty будуть оприлюднені на сайті та Facebook-сторінці КДПУ; всі новини освітньої платформи можна дізнатися на Фейсбуці й Telegram-каналі проєкту.

Травень 2024